Tellimine ja transport

Tellimine ja transport

NB! Alaealised (alla 18-aastased) alkoholivabu jooke tellida ei saa ning kaupa ei väljastata.

1. Valige välja sobivad tooted, lisage need ostukorvi klikates kastile “LISA KORVI”.
2. Oma tellimust näete jooksvalt üleval paremas nurgas “VAATA OSTUKORVI”. Kõik summad sisaldavad käibemaksu.
3. Kui olete tooted korvi lisanud, siis vajutage kastile “VAATA OSTUKORVI” ja määrake toodete soovitud kogused ning klikake “UUENDA OSTUKORVI”.
4. Seejärel valige järgmistest variantidest sobiv kauba kättetoimetamise viis:

-tulen ise kaubale kontorisse järgi, KOKKULEPPEL tel. 5211745, aadress Luha 18, Tallinn
-SmartKULLER
-Omniva pakiautomaat
-SmartPOST pakiautomaat

5. Seejärel klikake kastile “MINE KASSASSE” ning täitke ära vajalikud väljad oma tellimuse esitamiseks (Need on vajalikud täita, et saaksime saata Teile tellimuse kinnituse, planeerida transpordi ja vajadusel tellimust täpsustada).
6. “Märkused” lahtrisse palume ka vajadusel täpsustada tarneaadressi. Samuti on Teil võimalik kirjutada ka täiendavad soovid ja kommentaarid.
7. Peale kontaktväljade täitmist palume klikata kastile “ESITA TELLIMUS”.  Võtame vajadusel Teiega ühendust.
8. Tellimuste eest saab tasuda krediitkaardiga (Visa, MasterCard, Maestro), Eesti pangalinkidega (Swedbank, SEB, Luminor, Danske, LHV, Coop), Läti pangalinkidega (SEB, Citadele ja Luminor) ja Leedu pangalinkidega (Swedbank, SEB ja Luminor).
9. Tasumine toimub väljaspool E-poodi turvalises Maksekeskus AS veebikeskkonnas. E-poel puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.
10. Kui olete internetipangas makse sooritanud, vajutage kindlasti nuppu „Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel korral võib juhtuda, et info makse õnnestumise kohta ei jõua meieni ning Teie tellimuse täitmine viibib.
11. Peale teenuste eest tasumist saadetakse Kliendile e-posti teel tellimuse kinnitus ja arve.
12. Kättetoimetamiseks SmartPOSTi või Omniva pakiautomaati, tarnitakse kaup tellimuse vormistamisel Teie valitud SmartPOSTi või Omniva pakiautomaati. Kauba kohalejõudmise kohta saabub Teie telefonile SMS-teade koos paki väljastuskoodiga. Pakiautomaati on lisaks koodile vaja sisestada ka oma ID-kaart.  SmartPOSTi pakiautomaadist on võimalik kaupu lunastada kl 10.0022.00.
13. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Saadetiste jälgimise kohta leiab infot Omniva, Itella SmartPOST OÜ veebilehekülgedelt.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust: info@alkovabapood.ee või telefonil +372 575 03593.

Aitäh tellimuse eest!